Woskowijki

Beeswax Wraps Woskowijka foodwraps to okreslenia, których używa się, aby opisać ekologiczne opakowanie do żywności wykonane z bawełny nasączonej woskiem pszczelim. Jeśli chcesz żyć zgodnie z naturą i stosować zasadę ZERO WASTE to koniecznie musisz mieć nasze woskowijki, Beeswax Wraps.

Woskowijka to ręcznie wykonane opakowania do przechowywania pieczywa, kanapek, warzyw, owoców, nabiału oraz wszelkiego rodzaju przekąsek. Opakowania na żywność są świetne na tak wiele rzeczy, ale unikaj surowego mięsa, ryb i gorących rzeczy!

Możesz używać naszych opakowań Beeswax Wraps Woskowijka owijka foodwraps wielokrotnego użytku do tak wielu wspaniałych rzeczy, od owijania sera i kanapek, po przykrywanie misek z sałatkami!

Po prostu użyj ciepła dłoni, aby owinąć woskowijkę wokół jedzenia. Ponieważ jest wytwarzana przede wszystkim z wosku pszczelego, woskowijka dostosowuje się do temperatury Twoich rąk. Owijasz kanapkę i co najważniejsze zachowuje ona świeżość na długo.

Woskowijka to bawełna posiadająca międzynarodowy certyfikat jakości OEKO-TEX®Standard 100, nasączona woskiem pszczelim z naszej pasieki położonej na chronionych ekologicznie terenach, Natura 2000. A przede wszystkim nie wybielamy go chemicznie, dlatego zabarwienie owijek jest w kolorze wosku.

Woskowijka jest antybakteryjna oraz wielokrotnego użytku. Wystarczy wziąć wilgotną ściereczkę i wytrzeć woskowijkę do czysta lub delikatnie spłukać pod zimną wodą. Pozostaw do wyschnięcia, a następnie już będzie gotowa do ponownego użycia!

Wosk pszczeli – Beeswax Wraps – to naturalna alternatywa dla plastikowej folii spożywczej. Ogranicz plastik, nie zawijaj już w folię aluminiową! Bądź w zgodzie z naturą!

Wyświetlanie 1–12 z 65 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 65 wyników